Đano i Bajro strijelci za Rudar za 2:0

Rudar iz Kaknja uzvratio imenjaku iz Prijedora

Piše: A. Beganović Danas, 13:20

Fudbaleri Rudara iz Prijedora i Rudara iz Kaknja odigrali su još jedan prijateljski susret, a za razliku od prvog, u drugom je slavio prvoligaš iz Kaknja i to indentičnim rezultatom 2:0.
Izabranici Mirnesa Buze revanširali su se prijedorskom premijerligašu. Naime u drugom prijateljskom susretu odigranom u Makarskoj Rudar iz Kaknja slavio je sa 2:0.

Pitanje pobjednika odlučeno je u prvom poluvremnu, odnosno u samom finišu prvog dijela kada su izabranici Mirnesa Buze postigli oba gola.

Prvo je u 38. minuti Spahić pogodio Tripićevu mrežu, da bi se pet minuta kasnije u listu strijelaca upisao Duraković.

Prijateljski susret:
Rudar Prijedor – Rudar Kakanj 0:2 (Spahić 38’, Duraković 43’)

(Đanin komentar na facebooku:  Rudar Kakanj 2-0 Rudar Prijedor… Strijelci: VELEZOV OTPAD – Spahic i Durakovic)